Hotel Zamek Pałac

hotel spa w pałacu zamku

hotel spa w pałacu zamku

hotel spa w pałacu zamku

hotel spa w pałacu zamku

hotel spa w pałacu zamku

Nasz Biuletyn

ZAPRENUMERUJ BEZPŁATNY BIULETYN!

Kliknij przycisk OK i wpisz swoje dane (imię i e-mail). Więcej informacji jest w zakładce "O Nas".

OK

Poniżej wpisz swoje dane:
captcha 

Ciekawe miejsca

Wybrane oferty

Oferta specjalna

 

ODBIERZ SWÓJ RABAT !!!

 

SKORZYSTAJ Z NOCLEGÓW, WYŻYWIENIA I CIEKAWYCH IMPREZ W MOŻLIWIE NAJNIŻSZYCH CENACH !!!

 

1. Jak to działa?
Planujesz urlop? A może pobyt w SPA? A może organizujesz konferencję z imprezą firmową lub chociażby uroczysty obiad z okazji jakiegoś jubileuszu? Napisz nam jakie masz preferencje odnośnie pobytu (lub wydarzenia) a my znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę, oczywiście z upustem w cenie. Jak to zrobić? Możesz np. wskazać, że hotel ma być położony w pobliżu jeziora lub w konkretnym województwie; albo że powinien posiadać salę konferencyjną np. na 50 osób, itd. Po prostu napisz nam w kilku zdaniach co jest dla Ciebie istotne, ustal kryteria wyboru obiektu a my znajdziemy najlepsze propozycje i przedstawimy Ci je do akceptacji.

 

2. Do kogo kierowana jest oferta?
Każdy może z niej skorzystać - ofertę kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych. Mogą to być zarówno większe grupy jak i pojedyncze osoby.

 

3. Ile to kosztuje?

NIC. Za usługę wyszukiwania obiektów nie pobieramy żadnych opłat!

 

4. Dlaczego warto skorzystać z oferty?

Nie musisz tracić czasu na żmudne przeszukiwanie internetu lub prowadzenie rozmów z managerami hoteli - my zrobimy to za Ciebie. Szybko, sprawnie i bezpłatnie! Dzięki temu, że na co dzień współpracujemy z wieloma obiektami to możemy zaproponować atrakcyjne ceny pobytu z wysokimi rabatami.

 

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i wyślij nam wiadomość z informacją o planowanym terminie pobytu, ogólnych preferencjach i oczekiwaniach dotyczących np. atrakcji dodatkowych, itd.